Medixo Hakkında

Siz ve sevdikleriniz için dünyanın sağlığı burada

Medixo, ülkemizin en yetişmiş en donanımlı Dünyayla yarışan sağlık hizmetlerini, hem siz Değerli Halkımıza hem de tüm Dünyaya en iyi şekilde tanıtabilmeyi hedefleyen sağlık profesyonelleri tarafından hizmet veren %100 yerli bir organizasyondur.

Medixo, içeriğinde sağlık profesyonelleri, sağlık merkezleri, sağlık hizmetleri, sağlık ansiklopedisi, ilaç ve medikal ürünler, hayvan sağlığı, sosyal sağlık bloğu gibi sağlık denince akla gelen birçok şeyi bulabileceğiniz çok kapsamlı bir içeriğe sahip olacaktır. Şimdilik Türkçe başlayan Medixo çok yakın zamanda Dünya dilleri ile Ülkemizi en iyi şekilde temsil etmeyi hedeflemektedir.

Yaklaşık 20 yıllık tecrübe ile ihtiyaç duyulan birçok sağlık konusunda en yakın danışmanınız olmak üzere yola çıktı Medixo'nuz. Sağlık sektöründe birebir de dahil olmak üzere yaşanmış yaşanacak sorunlara daha kolay ve etkin çözümler üretebilmek ve tamamlanması gereken yönleri olmakla birlikte bizce Dünya'nın en iyi sağlık sistemlerinden birisi içerisinde özveri ile çalışan çok iyi eğitimli sağlık profesyonellerimizi Dünya'ya tanıtmak için yola çıktık.

Artık, Ülkemizdeki sağlık merkezlerinde yapılan ve Sosyal Güvenlik Kurumu tarafından tanımlanmış tüm tıbbi işlemlerin listesini Medixo üzerinde bulabileceksiniz. Bu işlemleri bölgenize, merkezlere, ücretlerine kadar listeleyebilecek, özel sağlık sigortalarınızı ya da SGK'nızı nerede hangi oranda kullanabileceğinizi görecek, size uygun olan merkezden randevunuzu alabileceksiniz. Sağlık ve ilgili konularda merak ettiğiniz konulara ulaşabileceğiniz Ülkemizin en geniş ve giderek te genişleyen tıp kütüphanesinde aradıklarınızı bulabileceksiniz. Bulamadınız mı hiç sorun yok, Medixo Sosyal ortak alanımızda istediğiniz soruları sorabilecek, bu sorulara cevap veren sağlık profesyonelleri ile görüşüp gerekirse randevularınızı organize edebileceksiniz. Tıp Doktoru, Diş Hekimi, Veteriner, Hemşire, ATT, Paramedik, Yardımcı Sağlık Personeli arayışlarınızı bulunduğunuz bölgeye, hastalıklara ya da merkezlere göre kategorize edebilecek, ihtiyacınıza uygun şekilde randevu planlayabileceksiniz.

İlaç ya da bitkisel tedaviler konusunda aramalar yapabilecek, güvenilir tamamlayıcı tıp merkezlerini de bulabileceksiniz.

Acil deyince de artık Medixo. Akşamları ortaya çıkan sağlık acillerinde yine Medixo yanınızda. Allah korusun çocuğunuz düşerek kazayla yüzünü kesti ve acil Plastik Cerrahi ihtiyacınız var bedelini ödemeye hazırsınız yavrunuz için ama o saatte plastik cerrah bulmak neredeyse imkansız. Ya da boğazda güzel bir balık yemeği sırasında sizin boğazınıza kılçık battı ve tüm keyfinizin kaçmasını bırakın yutkunamıyorsunuz, var sanıp gittiğiniz A plus hastanelerde dahi bu duruma tek müdahele edebilecek branş olan KBB uzmanı yok, acil KBB Merkezi bulmanız gerekiyor ama aradığınız tüm telefonlar olumsuz dönüyor. Feci bir diş ağrısı başladı iyi bir merkez arıyorsunuz ama kime sormalı. Aksi bu ya gece takılıp merdivenlerde düştünüz ve belinizde sorun var, size müdahale eden hekim omurganızda kırık olduğunu söyledi ve acil çelik korse ihtiyacınız var, bu saatte açık medikal merkez olur mu? Reçeteniz yazıldı tedavinize hemen başlamanız gerekiyor ama gece 03:00’te ilaçları nereden alacaksınız, hem size en yakın ve hem de sizin sigortanızla anlaşmalı eczane bulmak yıl başı piyangosu gibi? İşte bu ve bunun gibi çok defa çözümsüz kalınmış durumlar konusunda tecrübeli bir ekiple sorularınız için artık tek ve en iyi adres Medixo’nuz hep yanınızda olacak.

Sevgili dostlarımızı da unutmadık. Çok değerli Veteriner Hekimlerimiz ve klinikleri de Medixo'da olacak. Acil durumlar için de yine en iyi çözüm Medixo'dan bulunacak.

Medixo

Kısaca Medixo

Sizlere sunmuş olduğumuz temel hizmetler